You are currently viewing Fotovýzva #kutnahoraBW
červnová fotovýzva

První týden v měsíci přináší již třetí FOTO VÝZVU. Tedy takovou fotografickou soutěž, kde máme za úkol sdílet fotku na určité téma. Tedy máme… Vy ji máte sdílet 🙂

A tady jsou pravidla pro toto kolo:
– Výzva je vyhlášena ve čtvrtek 3. června 2021, končí v úterý 8. června ve 24:00 hodin.
– Vítězové budou vyhlášeni do pátku 11. června a budou kontaktováni pro předání výhry.
– Soutěžní fotografie splňuje téma: Černobílá fotografie Kutné Hory (#kutnahoraBW) – myslím, že je to pěkné téma, které vyplynulo z posledních témat, kterými jsem se v Kutné Hoře zabývala… Fotka může zachycovat téměř cokoli od celkových pohledů po detaily, některé fotky k černobílé úpravě přímo vyzývají, tak sem s nimi!
– Soutěž probíhá na IG ve stories a na FB formou fotoalba.
– Fotka může být aktuální z posledních dní, můžete ji vyfotit „na míru“, ale může být i z vašeho archivu (třeba ze zimy, z minulého roku atd.).
– Cena pro vítěze je vstupenka na noční prohlídku v rámci Kutnohorského léta, a to sedlecké katedrály Nanebevzetí Panny Marie v Sedlci nebo hřbitovního kostela Všech svatých s kostnicí – prima zážitek – mohu doporučit.

Instagram:
Zúčastnit se můžete tak, že vyberete jednu svou fotku, vložíte ji do stories nebo na svůj IG účet a označíte ji #kutnahoraBW a @zijuvcentrukh – aby se mi fotka objevila v upozorněních (objeví se pouze fotky z nesoukromých účtů). Vkládat můžete kdykoli od vyhlášení výzvy 3. června až do úterý 8. června 24:00. Ve středu 9. června během dne nasdílím všechny takto označené fotky do stories účtu Žiju v centru KH. Vítězem se stane fotka s největším počtem jakékoli reakce (během 24 hodin), které stories nabízí.

Facebook:
Nepoužíváte-li Instagram, pošlete svou soutěžní fotku přes messenger na účet @Žiju v centru KH nebo e-mail edita@zijuvcentrukh.cz. Své fotky zasílejte kdykoli od vyhlášení výzvy června až do úterý 8. června 24:00. Ve středu 9. června během dne všechny fotky nasdílím do fotoalba na FB Žiju v centru KH, a to včetně fotografií z Instagramu.
Vítěz je fotografie s největším počtem „like“ (během 24 hodin).


Podle počtu reakcí pak bude vybrán vítěz IG, vítěz FB a jedna fotka bude vybrána jako můj osobní vítěz 🙂

Těším se na vaše fotky, protože každé kolo jich přijde mnoho a všechny jsou něčím zajímavé a krásné, pro mě osobně je to pak docel těžké vybrat jednu vítěznou.

Napsat komentář