You are currently viewing Fotovýzva #prirodavemeste
výhled

Asi před měsícem jsme zkusili první FOTO VÝZVU. Tedy takovou fotografickou soutěž, kde máme za úkol sdílet fotku na určité téma. Tedy máme… Vy ji máte sdílet 🙂

A tady jsou pravidla pro toto kolo:
– Výzva je vyhlášena ve čtvrtek 6. května 2021, končí v úterý 11. května ve 24:00 hodin.
– Vítězové budou vyhlášeni do pátku 14. května a budou kontaktováni pro předání výhry.
– Soutěžní fotografie splňuje téma: Příroda ve městě (#prirodavemeste) – tedy je to vlastně dost volné 🙂 Jakýkoli „zástupce“ přírody ve městě (ovšem ne v jakémkoli, ale v Kutné Hoře) 🙂
– Soutěž probíhá na IG ve stories a na FB formou fotoalba.
– Fotka může být aktuální z posledních dní, můžete ji vyfotit „na míru“, ale může být i z vašeho archivu (třeba ze zimy, z minulého roku atd.).
– Cena pro vítěze je biodynamické víno Müller Thurgau z Vinných sklepů Kutná Hora – skvěle se hodí do těchto dnů.

Instagram:
Zúčastnit se můžete tak, že vyberete jednu svou fotku, vložíte ji do stories nebo na svůj IG účet a označíte ji #prirodavemeste a @zijuvcentrukh – aby se mi fotka objevila v upozorněních. Vkládat můžete kdykoli od vyhlášení výzvy 6. května až do úterý 11. května 24:00. Ve středu 12. května během dne nasdílím všechny takto označené fotky do stories účtu Žiju v centru KH. Vítězem se stane fotka s největším počtem jakékoli reakce (během 24 hodin), které stories nabízí.

Facebook:
Nepoužíváte-li Instagram, pošlete svou soutěžní fotku přes messenger na účet @Žiju v centru KH nebo e-mail edita@zijuvcentrukh.cz. Své fotky zasílejte kdykoli od vyhlášení výzvy 6. května až do úterý 11. května 24:00. Ve středu 12. května během dne všechny fotky nasdílím do fotoalba na FB Žiju v centru KH, a to včetně fotografií z Instagramu.
Vítěz je fotografie s největším počtem „like“ (během 24 hodin).

Pokud tedy zašlete fotku přes IG a také přes FB, máte větší šanci na úspěch.
Podle počtu reakcí pak bude vybrán vítěz IG, vítěz FB a jedna fotka bude vybrána jako můj osobní vítěz 🙂

Venku bylo, je a bude krásně, tak se moc těším!!!

Napsat komentář